• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Przegląd Szopek i Stroików Świątecznych

Protokół

 z posiedzenia komisji gminnego konkursu „Przegląd Szopek i Stroików Świątecznych”.

 

 Komisja w składzie:

 Sekretarz Urzędu Gminy w Telatynie – P. Mieczysław Szaruga

  1. Dyrektor Gimnazjum w Telatynie – P. Barbara Wójcik
  2. Dyrektor SP w Telatynie – P. Bogdan Tucki
  3. Nauczyciel sztuki Gimnazjum w Telatynie - P. Monika Tchórzewska
  4. Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn – P. Alicja Górnik

 

Po wnikliwej analizie zebranych prac komisja przyznała następujące miejsca w 3 kategoriach i 4 grupach wiekowych.

Kategoria kartka świąteczna:

 

Punkt Przedszkolny „RADOSNE SKRZATY” SP Żulice- I miejsce

 

  1. Lidia Nadłonek
  2. Aleksandra Nowosadowska
  3. Mateusz Matwiejczuk
  4. Fabian Skóra
  5. Julia Kopczyńska
  6. Miłosz Dobrowolski
  7. Patryk Adamczuk

 

Kategoria stroik:

 

Grupa cztero i pięciolatków SP Telatyn I miejsce

 

  1. Klaudia Safaryn
  2. Jakub Węcław
  3. Roksana Uchman
  4. Angelika Lizak
  5. Wiktoria Pawelec
  6. Magdalena Mazur
  7. Patrycja Mękal
  8. Diana Tracz
  9. Jakub Szwed
  10. Jakub Szczerba
  11. Patrycja Szczerba
  12. Natalia Nogas
  13. Maciej Bartosz
  14. Szymon Śliczniuk
  15. Kamil Lizak
  16. Bartłomiej Smoląg
  17. Oliwia Anioł
  18. Marta Deryło
  19. Kornelia Bodeńko
  20. Oskar Kamiński
  21. Jakub Rębacz
  22. Szymon Lizak
  23. Paweł Ratyna

 

Komisja postanowiła wyróżnić całe grupy

 

Oddział Przedszkolny kl. „0” – kategoria kartka świąteczna:

 

1. Anna Herman SP Poturzyn I miejsce

2. Paulina Ćmil SP Telatyn II miejsce

3. Adam Miazga SP Telatyn III miejsce

4. Kasia Liga SP Telatyn IV miejsce

5. Szymon Kucharski SP Żulice V miejsce

6. Izabela Matwiejczuk SP Żulice za udział

7. Sylwester Jakubczak SP Żulice za udział

8. Mateusz Szaruga SP Żulice za udział

9. Sylwester Umer SP Żulice za udział

10. Anna Umer SP Żulice za udział

11. Bartek Wojciechowski SP Żulice za udział

12. Mikołaj Kukiełka SP Żulice za udział

13. Magda Malec SP Telatyn za udział

14. Sebastian Mąkal SP Telatyn za udział

15. Karolina Boćko SP Telatyn za udział

16. Kacper Mitura SP Telatyn za udział

17. Sandra Harłajczuk SP Telatyn za udział

18. Łukasz Pukaluk SP Telatyn za udział

19. Emilia Pryciuk SP Telatyn za udział

 

Oddział Przedszkolny kl. „0” – kategoria stroik:

 

Praca grupowa kl. „0” b SP Telatyn I miejsce

  1. Kasia Liga
  2. Wiktoria Szozda
  3. Agnieszka Pawłowska
  4. Paulina Sachajko
  5. Konrad Litkowiec
  6. Kamil Joński
  7. Gabriel Anioł
  8. Kamil Bród
  9. Jakub Droździel
  10. Adrian Głuszek
  11. Paweł Mazur
  12. Bartłomiej Śmiałko
  13. Damian Ważny

 

 

Praca indywidualna kl. „0” a SP Telatyn II miejsce

1. Magdalena Malec

 

Oddział Przedszkolny kl. „0” – kategoria szopka:

 

  1. Kacper Mitura SP Telatyn I miejsce

2. Adam Miazga SP Telatyn II miejsce

 

Kl. I – III - kategoria kartka świąteczna:

 

1. Justyna Nadłonek SP Żulice I miejsce

2. Marek Pikuła SP Żulice II miejsce

3. Mateusz Smoląg SP Telatyn III miejsce

4. Aleksandra Karczmarczuk SP Żulice IV miejsce

5. Karolina Skijko SP Telatyn V miejsce

6. Wiktoria Miazga SP Telatyn za udział

7. Jolanta Martyniak SP Telatyn za udział

8. Diana Mróz SP Telatyn za udział

9. Magdalena Prus SP Telatyn za udział

10. Małgorzata Sobuś SP Telatyn za udział

11. Damian Radomski SP Żulice za udział

12. Wiktoria Kukiełka SP Żulice za udział

13. Dawid Jewuła SP Żulice za udział

14. Kamila Dobrowolska SP Żulice za udział

15. Przemysław Kopczyński SP Żulice za udział

16. Weronika Szaruga SP Żulice za udział

17. Klaudia Kuźnicka SP Poturzyn za udział

18. Bartek Dziedzic SP Poturzyn za udział

19. Kasia Litkowiec SP Telatyn za udział

20. Krzysztof Rechul SP Telatyn za udział

21. Kasia Brzeziak SP Telatyn za udział

 

Kl. I – III - kategoria stroik:

 

1. Jolanta Kawalec SP Telatyn I miejsce

2. Julia Rybak SP Poturzyn II miejsce

3. Kamila Dobrowolska SP Żulice III miejsce

4. Aleksandra Sobuś SP Telatyn za udział

5. Karolina Kamys SP Poturzyn za udział

6. Agnieszka Tokarska SP Żulice za udział

 

Kl. I – III - kategoria szopka:

 

1. Przemysław Kopczyński SP Żulice I miejsce

2. Mateusz Stefaniuk SP Telatyn II miejsce

3. Agnieszka Tokarska SP Żulice III miejsce

4. Klaudia Bród SP Telatyn IV miejsce

5. Krzysztof Pukaluk SP Telatyn V miejsce

6. Łukasz Ćmil SP Telatyn za udział

7. Piotr Wlaź SP Telatyn za udział

 

Kl. IV – VI - kategoria kartka świąteczna:

 

1. Aleksandra Wawrzusik SP Poturzyn I miejsce

2. Agnieszka Herman SP Poturzyn II miejsce

3. Rafał Matwiejczuk SP Żulice III miejsce

4. Karolina Serba SP Telatyn IV miejsce

5. Damian Cyc SP Telatyn V miejsce

6. Magdalena Nieborak SP Żulice wyróżnienie

7. Diana Sobka SP Telatyn za udział

8. Wojtek Międlarz SP Żulice za udział

9. Damian Tokarski SP Żulice za udział

10. Adam Powęska SP Żulice za udział

11. Sławek Mączka SP Żulice za udział

12. Jakub Mazur SP Żulice za udział

13. Piotr Radwański SP Telatyn za udział

14. Katarzyna Wawrzusik SP Poturzyn za udział

15. Agnieszka Kowalska SP Poturzyn za udział

16. Aleksandra Sawa SP Poturzyn za udział

17. Emilia Suska SP Poturzyn za udział

18. Karolina Abramek SP Poturzyn za udział

 

Kl. IV – VI - kategoria stroik:

 

1. Damian Staszewski

Katarzyna Mielniczek

Kamila Stachowicz SP Telatyn I miejsce

2. Weronika Jewuła SP Żulice II miejsce

3. Kamila Kliszcz SP Telatyn III miejsce

4. Jurek Seniuta SP Telatyn IV miejsce

5. Katarzyna Radomska SP Żulice V miejsce

6. Rafał Bród SP Telatyn wyróżnienie

7. Kamil Liga SP Telatyn za udział

8. Paulina Mróz SP Telatyn za udział

9. Angelika Adamczuk SP Żulice za udział

10. Kamil Babik SP Telatyn za udział

11. Aleksandra Golemba SP Telatyn za udział

12. Wiesława Mąkal SP Telatyn za udział

13. Mateusz Kargol SP Telatyn za udział

14. Krzysztof Kuma SP Telatyn za udział

15. Diana Staszewska SP Poturzyn za udział

16. Diana Kowalska SP Poturzyn za udział

17. Karol Kawa SP Telatyn za udział

18. Rafał Mazurkiewicz SP Telatyn za udział

19. Szymon Palich SP Telatyn za udział

20. Andrzej Bil SP Telatyn za udział

21. Patryk Uchman SP Telatyn za udział

22. Natalia Lizak SP Telatyn za udział

23. Dorota Zeniuk SP Telatyn za udział

24. Sławomir Przybysz SP Telatyn za udział

25. Mariusz Kuma SP Telatyn za udział

26. Barbara Proć SP Telatyn za udział

 

Kl. IV – VI - kategoria szopka:

 

1. Diana Kochańska SP Poturzyn I miejsce

2. Szymon Deresz SP Poturzyn II miejsce

3. Patrycja Spustek

Weronika Leszczuk SP Poturzyn III miejsce

4. Mateusz Kamys SP Poturzyn wyróżnienie

 

Gimnazjum w Telatynie - kategoria kartka świąteczna:

 

1. Katarzyna Sienkiel I miejsce

2. Diana Wojnarska II miejsce

3. Anna Malec III miejsce

4. Anita Kapusta IV miejsce

5. Edyta Sawa V miejsce

6. Paulina Wiatrzyk za udział

7. Patrycja Piskor za udział

8. Mariusz Neć za udział

9. Kamila Dymowska za udział

10. Ewelina Cyc za udział

11. Paula Krzaczek za udział

 

Gimnazjum w Telatynie - kategoria stroik:

 

1. Bartłomiej Bil I miejsce

2. Joanna Wierzchowska II miejsce

3. Agnieszka Mączka III miejsce

4. Katarzyna Tytuła IV miejsce

5. Eliza Sobka V miejsce

6. Martyna Wójcik za udział

7. Klaudia Czarnecka za udział

8. Dominika Przytuła za udział

9. Kamila Dziedzic za udział

10. Iwona Drążek za udział

11. Karolina Kapuśniak za udział

12. Szymon Abramek za udział

13. Barbara Włodarczyk za udział

14. Piotr Wawrzusik za udział

15. Paweł Stachowicz za udział

16. Błażej Wronka za udział

17. Karol Pydo za udział

18. Beata Rechul za udział

19. Dariusz Arcaba za udział

20. Anna Zubiak za udział

 

 

 

Gimnazjum w Telatynie - kategoria szopka:

 

1. Grzegorz Portka Szymon Zwolak I miejsce

2. Damian Przednowek II miejsce

3. Patryk Czoska III miejsce

 

 

W konkursie wzięło udział 185 osób, które przedstawiły 147 prac.

Komisja wybrała 53 prace które nagrodziła nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Pozostałe osoby dostały pamiątkowe dyplomy.

 

Nagrody zostały przygotowane przez organizatora konkursu Bibliotekę Publiczną Gminy Telatyn w wysokości 300 zł oraz sponsora Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe Kobiet w Telatynie w wysokości 100 zł.

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

certyfikat eurorenoma

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2017

logo

Dzisiaj jest: 23 Listopad 2017
Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Wczoraj97
Tydzień358
Miesiąc2090
Wszystkie424740