• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Gminny konkurs plastyczny "Wielkanocna Pisanka"


Protokół

 posiedzenia komisji gminnego konkursu plastycznego „Wielkanocna Pisanka”.

 Komisja w składzie:

  1. Sekretarz Urzędu Gminy w Telatyn – P. Mieczysław Szaruga
  2. Dyrektor Gimnazjum w Telatynie – P. Barbara Wójcik
  3. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Telatynie – P. Bogdan Tucki
  4. Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn – P. Alicja Górnik
  5. Bibliotekarz Biblioteki Publicznej Gminy Telatyn – P. Edyta Suska

 

Po wnikliwej analizie zebranych prac komisja przyznała następujące miejsca w 3 kategoriach i 4 grupach wiekowych.

 Kategoria stroiki:

Punkt Przedszkolny „Radosne Skrzaty” SP Żulice wyróżnienie

  1. Lidia Nadłonek
  2. Aleksandra Nowosadowska
  3. Mateusz Matwiejczuk
  4. Fabian Skóra
  5. Julia Kopczyńska
  6. Miłosz Dobrowolski
  7. Patryk Adamczuk
  8. Fabian Łukaszewicz
  9. Filip Łukasik
  10. Karol Smoluch
  11. Natalia Radomska

 

Grupa cztero i pięciolatków SP Telatyn wyróżnienie

  1. Klaudia Safaryn
  2. Jakub Węcław
  3. Roksana Uchman
  4. Angelika Lizak
  5. Wiktoria Pawelec
  6. Magdalena Mazur
  7. Patrycja Mękal
  8. Diana Tracz
  9. Jakub Szwed
  10. Jakub Szczerba
  11. Patrycja Szczerba
  12. Natalia Nogas
  13. Maciej Bartosz
  14. Szymon Śliczniuk
  15. Kamil Lizak
  16. Bartłomiej Smoląg
  17. Oliwia Anioł
  18. Marta Deryło
  19. Kornelia Bodeńko
  20. Oskar Kamiński
  21. Jakub Rębacz
  22. Szymon Lizak
  23. Paweł Ratyna

 

Komisja postanowiła wyróżnić całe grupy.

Oddział Przedszkolny kl. „0” – Kategoria stroiki:

Praca zespołowa kl. „0” b SP Telatyn I miejsce

  1. Gabriel Anioł
  2. Kamil Bród
  3. Jakub Droździel
  4. Adrian Głuszek
  5. Kamil Joński
  6. Katarzyna Liga
  7. Konrad Litkowiec
  8. Paweł Mazur
  9. Agnieszka Pawłowska
  10. Paulina Sachajko
  11. Wiktoria Szozda
  12. Bartłomiej Śmiałko
  13. Damian Ważny

 

Praca indywidualna kl. „0” b SP Telatyn II miejsce

  1. Katarzyna Liga

 

Praca zespołowa kl. „0” a SP Telatyn III miejsce

  1. Sebastian Mąkal
  2. Emilia Pryciuk
  3. Karolina Boćko
  4. Magdalena Malec
  5. Adam Miazga
  6. Kacper Mitura
  7. Kacper Bil
  8. Paulina Ćmil
  9. Łukasz Pukaluk
  10. Piotr Piwko
  11. Jakub Karpow
  12. Sandra Harłajczuk
  13. Marek Tokarczyk
  14. Maciej Sadło

 

Oddział Przedszkolny kl. „0” – kategoria pisanki:

1. Anna Herman SP Poturzyn I miejsce

2. Wiktoria Szozda SP Telatyn II miejsce

 

Kl. I – III - Kategoria stroiki:

1. Jolanta Kawalec SP Telatyn I miejsce

2. Klaudia Kuźnicka SP Poturzyn II miejsce

3. Julia Rybak SP Poturzyn III miejsce

 

Kl. I – III - Kategoria palmy:

1. Przemysław Kopczyński SP Żulice I miejsce

2. Rafał Gałka SP Telatyn II miejsce

3. Piotr Rogulski SP Telatyn III miejsce

4. Aleksandra Sobuś SP Telatyn wyróżnienie

5. Małgorzata Sobuś SP Telatyn wyróżnienie

 

Kl. I – III - Kategoria pisanki:

1.Kacper Szozda SP Telatyn I miejsce

2. Kl. III - praca zespołowa SP Poturzyn II miejsce

 

Julia Rybak

Julia Łoś

Aleksandra Kwiecień

Jakub Pawelec

Żaneta Palejewska

 

3. Dominika Śmiałko SP Telatyn III miejsce

 

Kl. IV – VI - Kategoria stroiki:

1. Aleksandra Sawa SP Poturzyn I miejsce

2. Kl. IV – praca zespołowa SP Poturzyn II miejsce

 

Aleksandra Sawa

Aleksandra Wawrzusik

Marta Lepionka

Agnieszka Herman

Patrycja Spustek

Weronika Leszczuk

Kacper Iwanicki

Marek Lizak

Mateusz Kamys

Kamil Berbecki

 

3.Kamila Kliszcz SP Telatyn III miejsce

4. Kl. IV – praca zbiorowa SP Żulice III miejsce

 

Angelika Adamczuk

Jakub Mazur

Wojciech Międlarz

Adam Powęska

 

5. Magdalena Nieborak SP Żulice wyróżnienie

6. Aleksandra Kaznowska SP Poturzyn wyróznienie

 

Kl. IV – VI - Kategoria palmy:

 

1. Aleksandra Krzaczek SP Telatyn I miejsce

2. Karolina Serba SP Telatyn II miejsce

3. Aleksandra Golemba SP Telatyn III miejsce

 

Kl. IV – VI - Kategoria pisanki:

 

1. Katarzyna Wawrzusik SP Poturzyn I miejsce

2. Katarzyna Radomska SP Żulice II miejsce

3. Agnieszka Herman SP Poturzyn III miejsce

4. Kamil Berbecki SP Poturzyn III miejsce

 

Gimnazjum w Telatyne - Kategoria stroiki:

 

1. Michalina Roguska I miejsce

2. Roksana Koman II miejsce

3. Agnieszka Kuma III miejsce

 

Gimnazjum w Telatynie - Kategoria palmy:

 

1. Paulina Cioch I miejsce

2. Paweł Stachowicz II miejsce

3. Błażej Wronka III miejsce

 

Gimnazjum w Telatynie - Kategoria pisanki:

 

1. Monika Bartosz I miejsce

2. Weronika Śmiałko II miejsce

3. Katarzyna Wacko III miejsce

 

 

W konkursie wzięło udział 160 uczniów, które przedstawiły 69 prac.

Komisja wybrała 39 prac, które nagrodziła nagrodami rzeczowymi i dyplomami.

Nagrody zostały przygotowane przez organizatora konkursu Bibliotekę Publiczną

Gminy Telatyn.

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

certyfikat eurorenoma

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2017

logo

Dzisiaj jest: 23 Listopad 2017
Imieniny obchodzą: Adela, Felicyta, Klemens

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj29
Wczoraj97
Tydzień358
Miesiąc2090
Wszystkie424740