• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Spotkanie z Moniką Rebizant - Siwiło

sa 01W piątkowe przedpołudnie mieszkańcy Gminy Telatyn mieli okazję spotkać się z autorką wielu książek oraz opowiadań Moniką Rebizant – Siwiło. Internet nie zastąpi spotkania autorskiego, czyli fizycznego kontaktu z pisarzem oraz jego bezpośredniej rozmowy z czytelnikiem. Takich własnie relacji mogli doświadczyć wszyscy, którzy przyszli 9 czerwca do Gminnej Biblioteki Publicznej.  Jak sama autorka  mówi o sobie - ,,Od lat pozostaje wierna pasji historycznej, ze wszystkich miesięcy w roku najbardziej lubi maj i kwiaty bzu,  w ludziach ceni bezinteresowność i uczciwość a z natury jest domatorką, zakochaną w rodzinnych stronach". Urodziła się w Tomaszowie Lubelskim a jej najbardziej ukochanym miejscem jest właśnie Roztocze Tomaszowskie, o którym pisze w swoich książkach, starając się oprowadzić czytelnika po jego najpiękniejszych zakątkach. Z zawodu jest bibliotekarką, pracuje w zamojskiej bursie międzyszkolnej. Debiutowała w 2010 roku powieścią obyczajową pt. ,,Singiel", autorka m.in. Książek ,,Przytul mnie", ,,Zatrzymaj mnie", ,,Wrzosowisko", ,,Dziki Rozmaryn"

Spotkanie w Bibliotece upłynęło w miłej, sympatycznej atmosferze. Wszysce obecni

mogli posłuchać o tym, jak narodził się pomysł pisania, jakie wartości w życiu ceni autorka oraz zadać pytania. Dodatkowo istniała możliwość uzyskania autografu, oraz zakupu książki.

 

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

wybory samorzadowe 2018

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2018
Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj88
Wczoraj80
Tydzień667
Miesiąc1562
Wszystkie451219