• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Spotkanie informacyjne w Urzędzie Gminy

DSC05608Dnia 22 września br w Sali narad Urzędu Gminy odbyło się spotkanie informacyjne z sołtysami poszczególnych wsi z terenu Gminy Telatyn. Wszystkich przybyłych powitała Wójt Gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek – Witkowska oraz Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Skwarek. Obecni byli: Dariusz Sokołowski z sołectwa Franusin, Małgorzata Mielniczuk z sołectwa Kryszyn, Małgorzata Malinowska z sołectwa Łykoszyn, Maria Misiuda z sołectwa Marysin, Daniel Pawłowski z sołectwa Nowosiółki, Ireneusz Cioch z sołectwa Posadów, Stanisław Kwiecień z sołectwa Poturzyn, Józef Błaszczak z sołectwa Radków Kolonia, Ryszard Kargol z sołectwa Telatyn, Ferdynand Urban z sołectwa Telatyn Kolonia, Jan Kusiak z sołectwa Telatyn Kolonia Druga oraz Janusz Kopczyński z sołectwa Żulice.

Podczas spotkania zostały poruszone tematy zwiazane z inwestycjami na terenie Gminy Telatyn. Omówiono te, które zostały zrealizowane w roku bieżącym oraz poruszono temat tych przyszłych - rozmawiano głównie o planach i zamierzeniach na przyszły rok. Dyskutowano również o najpilniejszych potrzebach w poszczególnych miejscowościach.
Sołtysi zostali także poinformowani o sprawach związanych z rolnictwem. Wszelkich wyjaśnień udzielił Jan Sławiński – inspektor ds. rolnictwa, gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Poruszono tematy związane z niebezpieczeństwem wynikającym z chorób jakie pojawiają się w gospodarstwach rolnych – chorobach trzody chlewnej asp i chorobach ptasiej grypy. Sołtysi zostali również zapoznani z nowymi przepisami dotyczącymi wycinki drzew. Poruszony został również temat zagrożeń jakie odnotowuje się w pszczelarstwie.

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

wybory samorzadowe 2018

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2018
Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj88
Wczoraj80
Tydzień667
Miesiąc1562
Wszystkie451219