• a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f
  • g
Text size

Zatrudnienie pracowników w gospodarstwie rolnym do prac sezonowych

Czytaj więcej...Pracodawca (rolnik) pierwsze kroki musi skierować do powiatowego urzędu pracy, gdzie składa wniosek o wydanie zezwolenia na pracę sezonową. We wniosku należy określić m.in. proponowane wynagrodzenie, wymiar czasu pracy albo liczbę godzin pracy w tygodniu lub miesiącu, rodzaj umowy będącej podstawą wykonywania pracy oraz okres ważności zezwolenia. Do wniosku należy dołączyć dowód wpłaty w wysokości 30 złotych za każdy składany wniosek (w tytule konieczne jest wskazanie imienia i nazwiska każdego cudzoziemca, dla którego składany jest wniosek) oraz oświadczenie o niekaralności.

Czytaj więcej...

Podróże na emeryturze czyli Seniorzy z Gminy Telatyn na wycieczce w Horyńcu

Czytaj więcej...Dopisała pogoda i humory a wycieczkę można uznać za udaną. Były wspólne śpiewy, rozmowy i wesoła zabawa. 26 lipca br Seniorzy z Gminy Telatyn skupieni w Gminnym Klubie Seniora wybrali się na wycieczkę do Horyńca - Zdroju.

Czytaj więcej...

Wampiriada w Telatynie

Czytaj więcej...W Gminie Telatyn 23 lipca br, od godziny 9:00 do 12:00 trwała akcja honorowego oddawania krwi, pod nazwą Wampiriada w Telatynie. W Urzędzie Gminy miała miejsce rejestracja osób chętnych do oddania krwi. Wszyscy którzy się zgłosili, na samym początku wypełnili specjalną ankietę odnoszącą się do stanu zdrowia a następnie byli kierowani do Mobilnego Punktu Poboru Krwi, gdzie byli poddawani wstępnym badaniom.

Czytaj więcej...

konferencja "ASF-wyzwanie XXI wieku

Czytaj więcej...Szanowni Państwo,
16 lipca 2018 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej OHP w Zamościu (ul. Jana Kilińskiego 86A, 22-400 Zamość) organizuję konferencję pt." ASF-wyzwanie XXI wieku", na którą serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Z poważaniem

Teresa Hałas
Przewodnicząca NSZZ RI "Solidarność"
Poseł na Sejm RP

Większe pieniądze na drogi w Gminie Telatyn

Wójt Gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek – Witkowska, zachowując drogę służbową wnioskowała do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pana Joachima Brudzińskiego o dodatkowe pieniądze na przebudowę drogi gminnej nr 111698L od km 0+650 do km 0+900 i od km 1+160 do km 1+870 wraz z przepustem w km 1+280 w miejscowości Radków Kolonia, która została uszkodzona w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2017 roku.

Czytaj więcej...

Gmina Telatyn przyjazna pszczołowatym

Czytaj więcej...Wójt Gminy Telatyn Elżbieta Stąsiek – Witkowska po raz drugi wsparła kolejną edycję akcji Manifest Gmin Przyjaznych Pszczołom. Celem Manifestu jest podkreślenie znaczenia pszczół dla środowiska i człowieka, angażowanie społeczności lokalnych do działań na rzecz pszczół w Polsce i zwrócenie większej zwrócenie uwagi na problem ginięcia pszczół

Czytaj więcej...

Partnerskie spotkanie w Tyszowcach

Czytaj więcej...8 lipca br delegacja z Gminy Telatyn: pani Elżbieta Stąsiek – Witkowska - Wójt Gminy, pan Mieczysław Szaruga – Sekretarz Gminy oraz pani Ewelina Galant – Woźniak – pracownik ds. kultury i promocji uczestniczyli w spotkaniu poświęconym współpracy transgranicznej samorządów z terenu Powiatu Tomaszowskiego i Rejonu Sokalskiego z Ukrainy, które odbyło się w Tyszowcach.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 91

Urząd Gminy Telatyn

ul. Fryderyka Chopina 10
22-652 Telatyn
NIP 921-13-72-720
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 84 66 13 110

 

wybory samorzadowe 2018

Harmonogram odbioru odpadów z gminy Telatyn na rok 2018

logo

album 0001

Dzisiaj jest: 18 Sierpień 2018
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Nieodpłatna Pomoc Prawna

bpp cr

bip.gif

mar.png

tl.gif

d.jpg

m.jpg

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
Wczoraj126
Tydzień510
Miesiąc1405
Wszystkie451062